PETROTEC

 

petroteclogo

PETROTEC GRUPĖ

Trys dešimtmečiai patirties. Penktieji pagal pasaulio reitingą. Nesuskaičiuojami pagal pirkėjų užsakymą pagaminti sprendimai. Tobula seka.

Petrotec Grupė yra privačių įmonių dalis, kurių veikla yra aktyviai orientuota į gamybą, prekybą ir techninio tiekimo pagalbą įrangoms ir sistemoms naftos pramonėje ir mažmeninės prekybos srityse.

Įrengta su 100% savo technologija, Petrotec Grupė orientuota į kuro kolonėlių gamybą, plovimo mašinų įrangą, valdymo sistemas ir degalines bei siūlanti platų, lankstų ir pagal užsakymus pagamintą asortimentą, atitinkantį technologijų naujoves ir projektinį pajėgumą. Petrotec Grupė taip pat apjungia savo produkciją ir technologijas su inžinerija ir paslaugų sprendimais, skirtų verslo modelio optimizavimui.

Iberijos lyderis, Grupė su savo padaliniais ir platintojais tarptautiniu lygiu atstovauja penkiuose žemynuose, taip prisiimdama Global Player poziciją. Užmegzta partnerystė užtikrina organizuotą paskirstinimo tinklą, šiuo metu veikiantį daugiau nei 75 šalyse su tarptautiniame lygmenyje pirmaujančiais klientais.

Petrotec kuro kolonėlės atsirado 1985 ir, žinoma, tapo Petrotec Grupės vizitine kortele. Petrotec kuro kolonėlės yra puikios, atsižvelgiant į jų pažangiąją technologiją, ilgaamžiškumą bei kokybę.

Jų skirtingos alternatyvos bei variacijos atitinka kiekvieno kliento reikalavimus. Taigi, objektyvūs atsakymai į jūsų verslo poreikius su aiškiai apibrėžtomis produktų linijomis kaip pramoninės/savo reikmėms, komercinės ir aplinką saugančios.

TECHNOLOGINĖS INOVACIJOS, PATRAUKLUS DIZAINAS, jų FUNKCIONALUMAS, VERTĖ ir LANKSTUMAS užtikrina Petrotec kuro kolonėlėms vieną aukščiausių vietų.

„Mūsų darbas kalba už mus. Mes įveikėme šį kelią dėl Jūsų. Pažiūrėkite kaip toli mes nuėjome kartu.”