Automatizuoto valdymo sistema
AVP-41 savitarnos terminalas

AVP-41 sistema yra skirta privačioms degalinėms. Vairuotojas turintis registruotą autorizacijos laikmeną turi galimybė aktyuoti kuro kolonėlę ir užsipilti degalų. Užpiltas kiekis išsaugomas terminalo atmintyje kartu su vairuotojo vardu, numerio ženklu, data, laiku ir kaina. Vienas AVP-41 terminalas vienu metu gali aptarnauti iki 6 kuro kolonėlių.

Terminalo administravimas atliekamas arba internetinėje porgramoje AVP Portal, arba naudojant duomenų bazių programinę įrangą veikiančią vietiniame duomenų tinkle.

 

AVP-41 S savitarnos terminalas

Mažesnis terminalo dizainas. Tinkamas sprendimas mobilioms degalinėms ir degalinės su paprastu degalų pildymo įrenginiu, kuris nerodo litrų kiekio. AVP-41 S terminale gali būti įrengtas litrų indikacija, kuri matomas iš didesnio atstumo. Kaip ir AVP-41 terminalas, jis pirmiausia skirtas privačioms degalinėms. Dėl savo matmenų jį taip pat galima įmontuoti tiesiai į kuro kolonėlės „galvą”. Vairuotojas turintis registruotą autorizacijos laikmeną turi galimybė
aktyuoti kuro kolonėlę ir užsipilti degalų. Užpiltas kiekis išsaugomas
terminalo atmintyje kartu su vairuotojo vardu, numerio ženklu, data,
laiku ir kaina.

AVP-41 S yra įmontuotas į mažą plastikinį dėklą ir gali būti maitinamas 12V arba 24V įtampa.

 

AVP Portal internetinė programa

Programa skirta duomenų valdymui iš AVP terminalų, leidžianti nedelsiant peržiūrėti degalų užpylimus ir PH būseną talpykloje. Duomenys pateikiami aiškiai ir lengvai eksportuojami į kitas informacines sistemas. Duomenys saugomi duomenų saugykloje (cloud storage).

Programinė įranga atitinka galiojančių teises aktų reikalavimus dėl kuro apskaitos vedimo privačiose degalinėse.

Duomenys iš terminalo reguliariai sinchronizuojami su internetine programa. Čia jie aiškiai pateikiami ir paruošiami tolesniam apdorojimui. Nustatant vartotojo teises yra galimybė apriboti prieigą prie atskirų duomenų.

Galerija